Privalumai

Aukščiausia kokybė, saugumas ir ideali butų vieta – tai didžiausi privalumai Jūsų patogiam gyvenimui. Čia kreipiamas dėmesys į kiekvieno poreikius: butai ekonomiški ir su garso izoliacija, kieme sukurtos erdvės vaikų poilsiui ir suaugusiųjų laisvalaikiui (krepšinio aikštelė), o tvarkinga aplinka ir obelų sodas kieme padės atsikvėpti po dienos darbų. Butai šalia Klaipėdos centro, tad čia viskas šalia – nuo ligoninės, parduotuvių iki gražiausių Klaipėdos parkų.

A+ energetinis naudingumas
Visi butai su terasomis, lodžijomis ar balkonais
Prestižinis rajonas šalia centro
3 parkų apsuptyje
Prie moderniausios Lietuvos mokyklos
Su individualia rekuperacine sistema
Saugi ir žaliuojanti teritorija
Obelų sodas ir poilsis tavo kieme
Išplėtota transporto ir susisiekimo sistema

Gyvenimas gamtos prieglobstyje

Gyvenimas šalia miesto centro išliekant nuostabios gamtos ir parkų apsuptyje? Tai išskirtinė prabanga, kuri kasdien padės atsikvėpti. Jūsų kiemą puoš obelų sodas, o vos už kelių žingsnių poilsį garantuos Botanikos sodas bei Danės krantinės parkas. Jūsų „Obelų namai“ kartu taps Jūsų gamtos prieglobsčiu.

nauji butai šalia Klaipėdos centro
2 ir 3 kambarių butai šalia Klaipėdos centro

Kokybiški namai saugiai ir laimingai šeimai

„Obelų namai“ pasirūpins, kad visi namuose jaustųsi saugiai ir patogiai. Tik iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų statomi būstai taps ilgalaike investicija, o saugus rajonas ir glaudi, tik 48 butų bendruomenė užtikrins ramybę Jūsų šeimai.

Laisvalaikis ir miestas – prie tavo durų

Vienas didžiausių butų privalumų – ideali vieta kiekvieno poreikiams. Butai šalia Klaipėdos centro, tad čia viską pasieksite per keleta minučių – nuo moderniausios Lietuvos mokyklos, prekybos centro, ligoninės, iki parkų, sporto klubų, restoranų ar banguojančios jūros. „Obelų namai“ – tai tobula vieta Jūsų patogaus gyvenimo pradžiai.

trijų kambarių butai šalia Klaipėdos centro

Dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie butus, automobilių vietas bei kainas. Jei nerandate atsakymo į savo klausimą, visuomet galite kreiptis tiesiogiai į mus – viską mielai papasakosime.

Turite klausimų? Rašykite!


    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

    Meniu